Produkte > BUSSMANN / EATON > STS321150B100AH
STS321150B100AH
STS321150B100AH Bussmann / Eaton
eaton-sts321xxxb100ah-automotive-low-capacitance-tvs-diode-esd-suppressor-data-sheet-elx1278-en.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Auto ESD SOD323-2,15V
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STS321150B100AH Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 15VWM 40VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 1pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN, Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 1pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40V
Power - Peak Pulse: 350W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
auf Bestellung 8728 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 350W