STS321150U751AH
STS321150U751AH Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 15VWM 30VC SOD323
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN, Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 75pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V
Power - Peak Pulse: 350W
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STS321150U751AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 15VWM 30VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 75pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Mindestbestellmenge: 5
auf Bestellung 9070 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16V
Power - Peak Pulse: 350W