STS321240B301AH
STS321240B301AH Eaton - Electronics Division
eaton-sts321xxxxxxxah-automotive-tvs-diode-esd-suppressor-data-sheet-elx1279-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 24VWM 50VC SOD323
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN, Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 30pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STS321240B301AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 24VWM 50VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 30pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 8825 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; bidirectional; SOD323; Ch: 1; reel,tape; ESD
Number of channels: 1
Mounting: SMD
Case: SOD323
Kind of package: reel; tape
Application: automotive industry
Type of diode: TVS
Version: ESD
Max. off-state voltage: 24V