Produkte > BUSSMANN / EATON > STS321240U401AH
STS321240U401AH
STS321240U401AH Bussmann / Eaton
eaton-sts321xxxxxxxah-automotive-tvs-diode-esd-suppressor-data-sheet-elx1279-en.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Auto ESD SOD323-2,24V
Produktbewertung abgeben
Technische Details STS321240U401AH Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 24VWM 45VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 40pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 9070 Stücke:
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN, Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 40pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45V
Power - Peak Pulse: 350W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 65 Stücke:
Mindestbestellmenge: 24
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 350W