STS321360U351AH
STS321360U351AH Eaton - Electronics Division
eaton-sts321xxxxxxxah-automotive-tvs-diode-esd-suppressor-data-sheet-elx1279-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 36VWM 65VC SOD323
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN, Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 35pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 39V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 65V
Power - Peak Pulse: 500W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STS321360U351AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 36VWM 65VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 35pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 39V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 65V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Mindestbestellmenge: 5
auf Bestellung 8582 Stücke:
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 39V
Power - Peak Pulse: 500W
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 24
STS321360U351AH Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-sts321xxxxxxxah-automotive-tvs-diode-esd-suppressor-data-sheet-elx1279-en.pdf Eaton Corporation TVS ESD SUPP., SOD323-2, 36V