Produkte > BUSSMANN / EATON > STSP84028UL65
STSP84028UL65
STSP84028UL65 Bussmann / Eaton
eaton_stsp84xxxxxx_tvs_diode_array_esd_suppressor_-1903425.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Suppressors / TVS Diodes TVS ESD SOP-8 2.8V
auf Bestellung 2432 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STSP84028UL65 Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 2.8VWM 20VC 8-SOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: Ethernet, Capacitance @ Frequency: 0.65pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 2.8V (Max), Supplier Device Package: 8-SOP, Unidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 20V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
STSP84028UL65 STSP84028UL65 Hersteller : Eaton Electronics eaton_stsp84xxxxxx_tvs_diode_array_esd_suppressor_-1903425.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS ESD SOP-8 2.8V
auf Bestellung 2432 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: Ethernet
Capacitance @ Frequency: 0.65pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 2.8V (Max)
Supplier Device Package: 8-SOP
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 20V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 560 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Ethernet
Supplier Device Package: 8-SOP
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 3V
Power - Peak Pulse: 600W