STSP84150B601
STSP84150B601 Eaton - Electronics Division
eaton-stsp84xxxxxx-tvs-diode-array-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 15VWM 30VC 8-SOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: Ethernet
Capacitance @ Frequency: 60pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: 8-SOP
Bidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 16.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STSP84150B601 Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 15VWM 30VC 8-SOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: Ethernet, Capacitance @ Frequency: 60pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: 8-SOP, Bidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 16.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Ethernet
Supplier Device Package: 8-SOP
Bidirectional Channels: 4
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 8170 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
STSP84150B601 STSP84150B601 Hersteller : Eaton Electronics eaton-stsp84xxxxxx-tvs-diode-array-esd-suppressor-data-sheet.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS ESD Supp., SOP-8, 15 V