Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > STZ23C5V6_R1_00001
STZ23C5V6_R1_00001
STZ23C5V6_R1_00001 Panjit International Inc.
STZ23C5V6.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT ZENER DIODES
Tolerance: ±5.45%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 2.5 V
auf Bestellung 2900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details STZ23C5V6_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT ZENER DIODES, Tolerance: ±5.45%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 2.5 V.
Weitere Produktangebote STZ23C5V6_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5.45%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW