Produkte > EATON TRIPP LITE > SU6000XFMR2U
SU6000XFMR2U
SU6000XFMR2U Eaton Tripp Lite
su6000xfmr2u.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: STEPDOWN ISOLATION TRANSFORMER
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 21.800" L x 17.500" W (553.72mm x 444.50mm)
Voltage - Output: 120V, 208V, 240V
Output Connector: NEMA 5-15R (4), NEMA 5-15/20R (8), NEMA L6-30R (1)
AC Outlets: 13 (UPS)
Type: Standby (No Regulation)
Cord Length: 4' (1.22m)
Height: 3.500" (88.90mm)
Applications: General Purpose, Industrial Control
Power - Rated: 6kVA / 6000W
Form: Rackmount, Tower
Input Connector: NEMA L6-30P, Hardwired
auf Bestellung 127 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SU6000XFMR2U Eaton Tripp Lite
Description: STEPDOWN ISOLATION TRANSFORMER, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 21.800" L x 17.500" W (553.72mm x 444.50mm), Voltage - Output: 120V, 208V, 240V, Output Connector: NEMA 5-15R (4), NEMA 5-15/20R (8), NEMA L6-30R (1), AC Outlets: 13 (UPS), Type: Standby (No Regulation), Cord Length: 4' (1.22m), Height: 3.500" (88.90mm), Applications: General Purpose, Industrial Control, Power - Rated: 6kVA / 6000W, Form: Rackmount, Tower, Input Connector: NEMA L6-30P, Hardwired.