Produkte > SUD > SUD19N20-90-T4-E3
SUD19N20-90-T4-E3
Hersteller:
auf Bestellung 2300 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SUD19N20-90-T4-E3
Description: MOSFET N-CH 200V 19A TO252, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 19A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 90mOhm @ 5A, 10V, Power Dissipation (Max): 3W (Ta), 136W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 250µA, Supplier Device Package: TO-252AA, Part Status: Active, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 6V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 200 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 51 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1800 pF @ 25 V.
Weitere Produktangebote SUD19N20-90-T4-E3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SUD19N20-90-T4-E3 SUD19N20-90-T4-E3 Hersteller : Vishay sud19n20.pdf Trans MOSFET N-CH 200V 19A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SUD19N20-90-T4-E3 SUD19N20-90-T4-E3 Hersteller : Vishay Siliconix Description: MOSFET N-CH 200V 19A TO252
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 19A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 90mOhm @ 5A, 10V
Power Dissipation (Max): 3W (Ta), 136W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 4V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-252AA
Part Status: Active
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 6V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 200 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 51 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1800 pF @ 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
SUD19N20-90-T4-E3 SUD19N20-90-T4-E3 Hersteller : Vishay Semiconductors MOSFETs N-CH 200V 19A