Produkte > VISHAY / SILICONIX > SUD23N06-31L-T4BE3
SUD23N06-31L-T4BE3
SUD23N06-31L-T4BE3 Vishay / Siliconix
sud23n06.pdf
Hersteller: Vishay / Siliconix
MOSFETs TO252 N-CH 60V 9.1A
auf Bestellung 25048 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SUD23N06-31L-T4BE3 Vishay / Siliconix
Description: MOSFET N-CH 60V 9.1A/21.4A DPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 9.1A (Ta), 21.4A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 31mOhm @ 15A, 10V, Power Dissipation (Max): 5.7W (Ta), 31.25W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA, Supplier Device Package: TO-252AA, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 60 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 17 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 670 pF @ 25 V.
Weitere Produktangebote SUD23N06-31L-T4BE3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SUD23N06-31L-T4BE3 Hersteller : Vishay sud23n06-31l.pdf Trans MOSFET N-CH 60V 23A 4-Pin(3+Tab) TO-252
Produkt ist nicht verfügbar
SUD23N06-31L-T4BE3 SUD23N06-31L-T4BE3 Hersteller : Vishay Siliconix sud23n06.pdf Description: MOSFET N-CH 60V 9.1A/21.4A DPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 9.1A (Ta), 21.4A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 31mOhm @ 15A, 10V
Power Dissipation (Max): 5.7W (Ta), 31.25W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-252AA
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 60 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 17 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 670 pF @ 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: N-Channel
Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA
Vgs (Max): ±20V