Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SVC10120V_R1_00001
SVC10120V_R1_00001
SVC10120V_R1_00001 Panjit International Inc.
SVC10120V.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-277
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 790 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 120 V
auf Bestellung 1300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SVC10120V_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-277, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 790 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 120 V.
Weitere Produktangebote SVC10120V_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SVC10120V_R1_00001 SVC10120V_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. SVC10120V.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SVC10120V_R1_00001 SVC10120V_R1_00001 Hersteller : Panjit SVC10120V.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 120V,Schottky,TO-277,10A