Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SVT10100UB_R2_00001
SVT10100UB_R2_00001
SVT10100UB_R2_00001 Panjit International Inc.
SVT10100UB.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277B
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-277B
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 670 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 60 µA @ 100 V
auf Bestellung 4574 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SVT10100UB_R2_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277B, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-277B, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 670 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 60 µA @ 100 V.
Weitere Produktangebote SVT10100UB_R2_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SVT10100UB_R2_00001 SVT10100UB_R2_00001 Hersteller : Panjit International Inc. SVT10100UB.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277B
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Produkt ist nicht verfügbar
SVT10100UB_R2_00001 SVT10100UB_R2_00001 Hersteller : Panjit SVT10100UB-1868227.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V,Schottky,TO-277B,10A