Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SVT15120U_R1_00001
SVT15120U_R1_00001
SVT15120U_R1_00001 Panjit International Inc.
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 120V 15A TO277
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-277
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 790 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 35 µA @ 120 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details SVT15120U_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 120V 15A TO277, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-277, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 790 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 35 µA @ 120 V.
Weitere Produktangebote SVT15120U_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SVT15120U_R1_00001 SVT15120U_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. Description: DIODE SCHOTTKY 120V 15A TO277
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Produkt ist nicht verfügbar
SVT15120U_R1_00001 SVT15120U_R1_00001 Hersteller : Panjit SVT15120U-1868259.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 120V,Schottky,TO-277,15A