Produkte > BIVAR > SW-031-145
SW-031-145
SW-031-145 Bivar
SW-XXX-XXX.pdf
Hersteller: Bivar
Washers SHOULDER WASHER
auf Bestellung 4345 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SW-031-145 Bivar
Description: WASHER SHOULDER #4 POLY SULFIDE, Packaging: Bag, Material: Polyphenylene Sulfide, Glass Filled, Thread/Screw/Hole Size: #4, Length - Below Head: 0.031" (0.79mm) 1/32", Diameter - Outside: 0.280" (7.11mm), Diameter - Inside: 0.118" (3.00mm), Thickness - Overall: 0.079" (2.00mm), Diameter - Shoulder: 0.145" (3.68mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Material: Polyphenylene Sulfide, Glass Filled
Thread/Screw/Hole Size: #4
Length - Below Head: 0.031" (0.79mm) 1/32"
Diameter - Outside: 0.280" (7.11mm)
Diameter - Inside: 0.118" (3.00mm)
Thickness - Overall: 0.079" (2.00mm)
Diameter - Shoulder: 0.145" (3.68mm)