Produkte > BIVAR > SW-040-140
SW-040-140
SW-040-140 Bivar
SW-XXX-XXX.pdf
Hersteller: Bivar
Washers SHOULDER WASHER
auf Bestellung 540 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SW-040-140 Bivar
Description: WASHER SHOULDER #4 POLY SULFIDE, Packaging: Bag, Material: Polyphenylene Sulfide, Glass Filled, Thread/Screw/Hole Size: #4, Length - Below Head: 0.040" (1.02mm), Diameter - Outside: 0.245" (6.22mm), Diameter - Inside: 0.119" (3.02mm), Thickness - Overall: 0.079" (2.00mm), Diameter - Shoulder: 0.140" (3.56mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Material: Polyphenylene Sulfide, Glass Filled
Thread/Screw/Hole Size: #4
Length - Below Head: 0.040" (1.02mm)
Diameter - Outside: 0.245" (6.22mm)
Diameter - Inside: 0.119" (3.02mm)
Thickness - Overall: 0.079" (2.00mm)
Diameter - Shoulder: 0.140" (3.56mm)