Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > SWAB100681M400B
SWAB100681M400B KYOCERA AVX Components
Hersteller: KYOCERA AVX Components
SWAB100681M400B
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWAB100681M400B KYOCERA AVX Components
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 680uF; 400VDC; Ø51x100mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø51x100mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: SWA, Operating current: 4A, Height: 100mm, Diameter: 51mm.
Weitere Produktangebote SWAB100681M400B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SWAB100681M400B Hersteller : KYOCERA AVX Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 680uF; 400VDC; Ø51x100mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø51x100mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: SWA
Operating current: 4A
Height: 100mm
Diameter: 51mm