Produkte > CUI INC. > SWI12-9-N-P6
SWI12-9-N-P6
SWI12-9-N-P6 CUI Inc.
swi12-n.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 11W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.83" L x 1.34" W x 1.65" H (72.0mm x 34.0mm x 42.0mm)
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB Scheme, CSA, FCC, IEC, PSE, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.2A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 11 W
Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
auf Bestellung 343 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWI12-9-N-P6 CUI Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 11W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.83" L x 1.34" W x 1.65" H (72.0mm x 34.0mm x 42.0mm), Voltage - Output: 9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB Scheme, CSA, FCC, IEC, PSE, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.2A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 11 W, Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1.
Weitere Produktangebote SWI12-9-N-P6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 68 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
SWI12-9-N-P6 SWI12-9-N-P6 Hersteller : CUI swi12-n-1313175.pdf Wall Mount AC Adapters 10.8W 9V1.2A US plug 2.5 cen pos Level VI