Produkte > BEL / PARTNER STOCK > SWI18-24-N-P5
SWI18-24-N-P5 BEL / PARTNER STOCK
cui-swi18-24-n-p5.pdf
Hersteller: BEL / PARTNER STOCK
Description: BEL / PARTNER STOCK - SWI18-24-N-P5 - AC-DC CONVERTERS POWER SUPPLIES
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 469 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWI18-24-N-P5 BEL / PARTNER STOCK
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 19W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB Scheme, CCC, CSA, FCC, IEC, PSE, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 800mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 19 W, Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1.
Weitere Produktangebote SWI18-24-N-P5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SWI18-24-N-P5 SWI18-24-N-P5 Hersteller : CUI Inc. swi18-n.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 19W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB Scheme, CCC, CSA, FCC, IEC, PSE, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 800mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 19 W
Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Produkt ist nicht verfügbar
SWI18-24-N-P5 SWI18-24-N-P5 Hersteller : CUI swi18-n-1313085.pdf Wall Mount AC Adapters 19.2W 24V 0.8A NA 2.1 cent + Level VI
Produkt ist nicht verfügbar
SWI18-24-N-P5 SWI18-24-N-P5 Hersteller : CUI Inc. swi18-n.pdf Wall Mount AC Adapters 19.2W 24V 0.8A NA 2.1 cent + Level VI