Produkte > BEL / PARTNER STOCK > SWI6-7.5-N-P7
SWI6-7.5-N-P7 BEL / PARTNER STOCK
4253996.pdf
Hersteller: BEL / PARTNER STOCK
Description: BEL / PARTNER STOCK - SWI6-7.5-N-P7 - AC-DC CONVERTERS POWER SUPPLIES
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 309 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWI6-7.5-N-P7 BEL / PARTNER STOCK
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 7.5W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm), Voltage - Output: 7.5V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB Scheme, CSA, FCC, IEC, PSE, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 7.5 W, Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1.
Weitere Produktangebote SWI6-7.5-N-P7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SWI6-7.5-N-P7 SWI6-7.5-N-P7 Hersteller : Bel Power Solutions SWI6-N.pdf Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 7.5W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Voltage - Output: 7.5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB Scheme, CSA, FCC, IEC, PSE, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 7.5 W
Standard Number: C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Produkt ist nicht verfügbar
SWI6-7.5-N-P7 SWI6-7.5-N-P7 Hersteller : CUI swi6-n-1313283.pdf Wall Mount AC Adapters 7.5V 1A