Produkte > CUI INC. > SWM12-18-EV-MUB
SWM12-18-EV-MUB
SWM12-18-EV-MUB CUI Inc.
swm12-e.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 18V 0.66A 12W Box
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWM12-18-EV-MUB CUI Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 12W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.11" L x 1.62" W x 1.11" H (53.5mm x 41.2mm x 28.2mm), Voltage - Output: 18V, Output Connector: USB Micro, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, TUV, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 660mA, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 12 W, Standard Number: C22.2 No. 60601-1; 55024; 55032 Class B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3.
Weitere Produktangebote SWM12-18-EV-MUB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SWM12-18-EV-MUB SWM12-18-EV-MUB Hersteller : CUI Inc. swm12-e.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 12W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.11" L x 1.62" W x 1.11" H (53.5mm x 41.2mm x 28.2mm)
Voltage - Output: 18V
Output Connector: USB Micro
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, TUV, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 660mA
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 12 W
Standard Number: C22.2 No. 60601-1; 55024; 55032 Class B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Produkt ist nicht verfügbar
SWM12-18-EV-MUB SWM12-18-EV-MUB Hersteller : CUI swm12-e-1313329.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 18V 0.66A EU Vert Micro USB
SWM12-18-EV-MUB SWM12-18-EV-MUB Hersteller : CUI Inc. swm12_e-2820946.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 18V 0.66A EU Vert Micro USB