Produkte > BEL POWER SOLUTIONS > SWM12-9-EH-P5
SWM12-9-EH-P5
SWM12-9-EH-P5 Bel Power Solutions
SWM12-E.pdf
Hersteller: Bel Power Solutions
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.17" L x 0.98" W x 1.44" H (55.0mm x 25.0mm x 36.7mm)
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, TUV, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 1.33A
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 12 W
Standard Number: C22.2 No. 60601-1; 55024; 55032 Class B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
auf Bestellung 968 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWM12-9-EH-P5 Bel Power Solutions
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.17" L x 0.98" W x 1.44" H (55.0mm x 25.0mm x 36.7mm), Voltage - Output: 9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, TUV, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 1.33A, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 12 W, Standard Number: C22.2 No. 60601-1; 55024; 55032 Class B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3.
Weitere Produktangebote SWM12-9-EH-P5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SWM12-9-EH-P5 SWM12-9-EH-P5 Hersteller : CUI swm12-e-1313329.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 9V 1.33A EU Horz 2.1plug