Produkte > SWS > SWS300A-24
SWS300A-24
SWS300A_600_Series_Rev_A3.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 136 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWS300A-24
Description: AC/DC CONVERTER 24V 300W, Power (Watts): 300W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.80" L x 4.10" W x 1.61" H (198.0mm x 104.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 74°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, TUV, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 13 A.
Weitere Produktangebote SWS300A-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SWS300A-24 SWS300A-24 Hersteller : TDK-Lambda Americas Inc SWS300A_600_Series_Rev_A3.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 300W
Power (Watts): 300W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.80" L x 4.10" W x 1.61" H (198.0mm x 104.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 74°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 13 A