Produkte > SWT > SWT65-522
SWT65-522
swt_e.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SWT65-522
Description: AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 65W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 65W, Features: DC Input Capable, Universal Input, Size / Dimension: 6.00" L x 3.50" W x 1.77" H (152.4mm x 88.9mm x 45.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cUR, UR, Efficiency: 72%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: -12V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 3, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 6 A, Current - Output 2: 2.5 A, Current - Output 3: 500 mA.
Weitere Produktangebote SWT65-522
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SWT65-522 SWT65-522 Hersteller : TDK-Lambda swt_e.pdf Description: AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 65W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 65W
Features: DC Input Capable, Universal Input
Size / Dimension: 6.00" L x 3.50" W x 1.77" H (152.4mm x 88.9mm x 45.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cUR, UR
Efficiency: 72%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: -12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 3
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 6 A
Current - Output 2: 2.5 A
Current - Output 3: 500 mA
Produkt ist nicht verfügbar
SWT65-522 SWT65-522 Hersteller : TDK-Lambda tdk-lambda_swt-1207355.pdf Switching Power Supplies 66W 5V 15V 3A