Produkte > SEMTECH CORPORATION > SX1508QBIULTRT
SX1508QBIULTRT
SX1508QBIULTRT Semtech Corporation
vZ5YFK5eAWFpBLDKRgs6n2TDV.SiPQCWjJOo7I1BCGc
Hersteller: Semtech Corporation
Description: IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-UFQFN Exposed Pad
Output Type: Open Drain, Push-Pull
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I2C
Number of I/O: 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.425V ~ 3.6V
Clock Frequency: 400 kHz
Interrupt Output: No
Supplier Device Package: 20-QFN-UT (3x3)
Current - Output Source/Sink: 8mA, 15mA
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SX1508QBIULTRT Semtech Corporation
Description: IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-UFQFN Exposed Pad, Output Type: Open Drain, Push-Pull, Mounting Type: Surface Mount, Interface: I2C, Number of I/O: 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.425V ~ 3.6V, Clock Frequency: 400 kHz, Interrupt Output: No, Supplier Device Package: 20-QFN-UT (3x3), Current - Output Source/Sink: 8mA, 15mA, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SX1508QBIULTRT SX1508QBIULTRT Hersteller : Semtech Corporation vZ5YFK5eAWFpBLDKRgs6n2TDV.SiPQCWjJOo7I1BCGc Description: IC XPNDR 400KHZ I2C 20QFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Interface: I2C
Number of I/O: 8
Clock Frequency: 400 kHz
Interrupt Output: No
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SX1508QBIULTRT Hersteller : Semtech sx150x_89qb_ag.pdf I2C Interface 3.6V 20-Pin QFN-UT EP T/R