Produkte > SEMTECH CORPORATION > SX1509QBIULTRT
SX1509QBIULTRT
SX1509QBIULTRT Semtech Corporation
vZ5YFK5eAWFpBLDKRgs6n2TDV.SiPQCWjJOo7I1BCGc
Hersteller: Semtech Corporation
Description: IC XPNDR 400KHZ I2C 28QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Keypad Controller, LED Output, POR
Package / Case: 28-UFQFN Exposed Pad
Interface: I2C
Number of I/O: 16
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.425V ~ 3.6V
Clock Frequency: 400 kHz
Interrupt Output: Yes
Supplier Device Package: 28-QFN-UT (4x4)
Current - Output Source/Sink: 8mA, 15mA
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 9000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SX1509QBIULTRT Semtech Corporation
Description: IC XPNDR 400KHZ I2C 28QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Keypad Controller, LED Output, POR, Package / Case: 28-UFQFN Exposed Pad, Output Type: Open Drain, Push-Pull, Mounting Type: Surface Mount, Interface: I2C, Number of I/O: 16, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.425V ~ 3.6V, Clock Frequency: 400 kHz, Interrupt Output: Yes, Supplier Device Package: 28-QFN-UT (4x4), Current - Output Source/Sink: 8mA, 15mA, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 10995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SX1509QBIULTRT SX1509QBIULTRT Hersteller : Semtech Corporation vZ5YFK5eAWFpBLDKRgs6n2TDV.SiPQCWjJOo7I1BCGc Description: IC XPNDR 400KHZ I2C 28QFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Interface: I2C
Number of I/O: 16
Clock Frequency: 400 kHz
Interrupt Output: Yes
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 4
SX1509QBIULTRT Hersteller : Semtech sx150x_89qb_ag.pdf I2C Interface 3.6V 28-Pin QFN-UT EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar