T-TOP91-80-80-0.5
T-TOP91-80-80-0.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
3153_T-top91-s.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: HIGH THERMAL CONDUCTIVE PAD, 80M
Packaging: Bag
Color: Gray
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 80.00mm x 80.00mm
Thermal Conductivity: 13W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T-TOP91-80-80-0.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: HIGH THERMAL CONDUCTIVE PAD, 80M, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Conductive Pad, Sheet, Outline: 80.00mm x 80.00mm, Thermal Conductivity: 13W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.