T-TOP91-80-80-1.0
T-TOP91-80-80-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
3153_T-top91-s.pdf
Packaging: Bag
Color: Gray
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0394" (1.000mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 80.00mm x 80.00mm
Thermal Conductivity: 13W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 43 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details T-TOP91-80-80-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: HIGH THERMAL CONDUCTIVE PAD, 80M, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0394" (1.000mm), Type: Conductive Pad, Sheet, Outline: 80.00mm x 80.00mm, Thermal Conductivity: 13W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.