Technische Details T38038-11-0 Curtis Industries
Description: CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.375", Features: Flange, Packaging: Bulk, Voltage Rating: 300V, Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.375" (9.53mm), Number of Rows: 1, Terminal Block Type: Barrier Block, Top Termination: Screws with Captive Plate, Bottom Termination: Quick Connect (0.110"), Barrier Type: 2 Wall (Dual), Number of Circuits: 11, Number of Wire Entries: 11.
Weitere Produktangebote T38038-11-0
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
| T38038110 | Hersteller : Curtis Industries |