Produkte > EPCOS/TDK > T491D476K020ZT
T491D476K020ZT
T491D476K020ZT Epcos/TDK
B45196_EPCOS.pdf
Hersteller: Epcos/TDK
Конденсатор танталовий smd, С = 47 мкФ, Uном, В = 20, Точн.,% = 10, ESR, Ом (100 кГц) = 0,8, Типорозм. = D, Габаритн. розм., мм = 7,3 x 4,3 x 3,1, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 750 Stücke
verfügbar 30 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T491D476K020ZT Epcos/TDK
Description: CAP TANT 47UF 10% 20V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Weitere Produktangebote T491D476K020ZT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
T491D476K020ZT T491D476K020ZT Hersteller : KEMET 495-1491-DIM2.jpg Description: CAP TANT 47UF 10% 20V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Obsolete
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 20 V