Produkte > EPCOS/TDK > T495X226K025ZTE230
T495X226K025ZTE230 Epcos/TDK
B45197_series_EPC.pdf
Hersteller: Epcos/TDK
Конденсатор танталовий smd, С = 22 мкФ, Uном, В = 25, Точн.,% = 10, ESR, Ом (100 кГц) = 0,23, Типорозм. = E, Габаритн. розм., мм = 7.3 x 4.3, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 400 Stücke
verfügbar 5 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T495X226K025ZTE230 Epcos/TDK
Description: CAP TANT 22UF 10% 25V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 230mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: X, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote T495X226K025ZTE230
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
T495X226K025ZTE230 T495X226K025ZTE230 Hersteller : KEMET T495_Series_Rev_Dec_2011.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 25V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 230mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: X
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: X
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V