Produkte > POWEREX > T700042504BY
T700042504BY POWEREX
t700.pdf
Hersteller: POWEREX
250A/400V/SCR
auf Bestellung 41 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details T700042504BY POWEREX
Description: SCR 400V 250A TO209, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-209 Variation, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, SCR Type: Standard Recovery, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 150 mA, Current - On State (It (AV)) (Max): 250 A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 3 V, Supplier Device Package: TO-209 Variation, Part Status: Active, Voltage - Off State: 400 V.
Weitere Produktangebote T700042504BY
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
T700042504BY Hersteller : Powerex Inc. t700.pdf Description: SCR 400V 250A TO209
SCR Type: Standard Recovery
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 150 mA
Current - On State (It (AV)) (Max): 250 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 3 V
Supplier Device Package: TO-209 Variation
Part Status: Active
Voltage - Off State: 400 V