Produkte > POWEREX > T700202504BY
T700202504BY POWEREX
t700.pdf
Hersteller: POWEREX
250A/2000V/SCR
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details T700202504BY POWEREX
Description: SCR 2KV TO-209 VARIATION, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-209 Variation, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, SCR Type: Standard Recovery, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 150 mA, Current - On State (It (AV)) (Max): 250 A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 3 V, Supplier Device Package: TO-209 Variation, Voltage - Off State: 2 kV.
Weitere Produktangebote T700202504BY
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
T700202504BY Hersteller : Powerex Inc. t700.pdf Description: SCR 2KV TO-209 VARIATION
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-209 Variation
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
SCR Type: Standard Recovery
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 150 mA
Current - On State (It (AV)) (Max): 250 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 3 V
Supplier Device Package: TO-209 Variation
Voltage - Off State: 2 kV