Produkte > POWEREX > T720123504DN
T720123504DN POWEREX
Hersteller: POWEREX
350A/1200V
auf Bestellung 57 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details T720123504DN POWEREX
Description: SCR MODULE 1.2KV TO-200AC, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-200AC, B-PUK, Mounting Type: Clamp On, Structure: Single, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 150 mA, Number of SCRs, Diodes: 1 SCR, Current - On State (It (AV)) (Max): 350 A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 3 V, Voltage - Off State: 1.2 kV.
Weitere Produktangebote T720123504DN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
T720123504DN Hersteller : Powerex Inc. Description: SCR MODULE 1.2KV TO-200AC
Structure: Single
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 150 mA
Number of SCRs, Diodes: 1 SCR
Current - On State (It (AV)) (Max): 350 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 3 V
Voltage - Off State: 1.2 kV