Produkte > KYOCERA AVX > TACT107M006XTA
TACT107M006XTA
TACT107M006XTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TACT107M006XTA KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TACT107M006XTA TACT107M006XTA Hersteller : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: T
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
auf Bestellung 1290 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
TACT107M006XTA TACT107M006XTA Hersteller : Kyocera AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 100uF 1210 ESR=1O hms 20%
auf Bestellung 792 Stücke:
TACT107M006XTA TACT107M006XTA Hersteller : KYOCERA AVX Components tac.pdf Cap Tant Solid 100uF 6.3V T CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.2mm) Pad SMD 3528-12 1 Ohm 125°C Medical T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 32 Stücke:
auf Bestellung 32 Stücke:
TACT107M006XTA Hersteller : AVX TAC.pdf SMD