Produkte > KYOCERA AVX > TAJA104K035RNJV
TAJA104K035RNJV
TAJA104K035RNJV Kyocera AVX
TAJ.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V .1uF 10% 1206 ES R = 7.5 Ohm
auf Bestellung 3009 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJA104K035RNJV Kyocera AVX
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 35V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 24Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TAJA104K035RNJV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJA104K035RNJV TAJA104K035RNJV Hersteller : KYOCERA AVX Components 2352987915187955taj.pdf Cap Tant Solid 0.1uF 35V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 24 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJA104K035RNJV TAJA104K035RNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.1UF 10% 35V 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 24Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 35 V