Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJA224K050UNJ
TAJA224K050UNJ
TAJA224K050UNJ KYOCERA AVX Components
taj_auto.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.22uF 50V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 18 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJA224K050UNJ KYOCERA AVX Components
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 0.22uF; 50VDC; SMD; A; 1206; ±10%; -55÷125°C, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 0.22µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 330mm, Case: A, ESR value: 18Ω, Manufacturer series: TAJ.
Weitere Produktangebote TAJA224K050UNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJA224K050UNJ TAJA224K050UNJ Hersteller : KYOCERA AVX Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 0.22uF; 50VDC; SMD; A; 1206; ±10%; -55÷125°C
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 0.22µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 330mm
Case: A
ESR value: 18Ω