Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJA224M050RNJ
TAJA224M050RNJ
TAJA224M050RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.22uF 50V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 18 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJA224M050RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 0.22UF 20% 50V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 18Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.22 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJA224M050RNJ TAJA224M050RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 0.22uF 50V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 18 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
TAJA224M050RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
TAJA224M050RNJ TAJA224M050RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.22UF 20% 50V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 18Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TAJA224M050RNJ TAJA224M050RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 0.22uF; 50VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 0.22µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
Case: A
ESR value: 18Ω