Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJA226K004RNJ
TAJA226K004RNJ
TAJA226K004RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 4V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3.5 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJA226K004RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 22UF 10% 4V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJA226K004RNJ TAJA226K004RNJ Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 22uF 10%
auf Bestellung 658 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TAJA226K004RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
auf Bestellung 150000 Stücke:
TAJA226K004RNJ TAJA226K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 22uF 4V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3.5 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJA226K004RNJ TAJA226K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 4V 1206
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 4 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJA226K004RNJ TAJA226K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 22uF; 4VDC; SMD; A; 1206; ±10%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 4V DC
Case - mm: 3216
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 180mm
ESR value: 3.5Ω