Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJA226M010UNJ
TAJA226M010UNJ
TAJA226M010UNJ KYOCERA AVX Components
tajauto.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 10V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJA226M010UNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 10 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote TAJA226M010UNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJA226M010UNJ TAJA226M010UNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
TAJA226M010UNJ TAJA226M010UNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 22uF 20% 1206 ES R = 3 Ohm
Description: Capacitor: tantalum; 22uF; 10VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 10V DC
Case - mm: 3216
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 330mm