Produkte > KYOCERA AVX > TAJA335K020RNJ
TAJA335K020RNJ
TAJA335K020RNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3.3UF 10% 20V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 90000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJA335K020RNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3.3UF 10% 20V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJA335K020RNJ TAJA335K020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 3.3uF 20V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 4.5 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 2232 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 649
auf Bestellung 550 Stücke:
Mindestbestellmenge: 383
TAJA335K020RNJ TAJA335K020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 3.3uF; 20VDC; SMD; A; 1206; ±10%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 3.3µF
Operating voltage: 20V DC
Mounting: SMD
Case: A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 180mm
Mindestbestellmenge: 179
TAJA335K020RNJ TAJA335K020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 10% 20V 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 20 V
Mindestbestellmenge: 29
TAJA335K020RNJ TAJA335K020RNJ Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 3.3uF 10% 1206 E SR= 4.5 Ohm
Mindestbestellmenge: 4
auf Bestellung 18 Stücke: