Produkte > KYOCERA AVX > TAJA335M006RNJ
TAJA335M006RNJ
TAJA335M006RNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
auf Bestellung 28000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJA335M006RNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 6.3V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJA335M006RNJ TAJA335M006RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 3.3uF 6.3V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 7 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 554
Mindestbestellmenge: 450
Mindestbestellmenge: 226
Mindestbestellmenge: 228
TAJA335M006RNJ TAJA335M006RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 3.3uF 20% 1206
Mindestbestellmenge: 4
TAJA335M006RNJ TAJA335M006RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Mindestbestellmenge: 21
TAJA335M006RNJ TAJA335M006RNJ Hersteller : AVX taj-776811.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 3.3uF 20%
TAJA335M006RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
Produkt ist nicht verfügbar