Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJA336M010RNJ
TAJA336M010RNJ
TAJA336M010RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 33uF 10V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 1.7 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 500000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJA336M010RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJA336M010RNJ TAJA336M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 33uF 10V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 1.7 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 500000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
TAJA336M010RNJ TAJA336M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Mindestbestellmenge: 27
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJA336M010RNJ TAJA336M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20% 1206 ES R= 1.7 Ohm
TAJA336M010RNJ TAJA336M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 33uF; 10VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 10V DC
Case - mm: 3216
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
ESR value: 1.7Ω
Roll diameter max.: 180mm