Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJA474K035RNJ
TAJA474K035RNJ
TAJA474K035RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.47uF 35V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 12 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJA474K035RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 0.47UF 10% 35V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 12Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJA474K035RNJ TAJA474K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 0.47uF 35V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 12 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 2392 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 534
TAJA474K035RNJ TAJA474K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 0.47uF; 35VDC; SMD; A; 1206; ±10%; -55÷125°C
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 0.47µF
Operating voltage: 35V DC
Mounting: SMD
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 180mm
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Case: A
auf Bestellung 701 Stücke:
Mindestbestellmenge: 162
Mindestbestellmenge: 304
TAJA474K035RNJ TAJA474K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 0.47uF 10%
Mindestbestellmenge: 5
Mindestbestellmenge: 339
Mindestbestellmenge: 341
TAJA474K035RNJ TAJA474K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.47UF 10% 35V 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 12Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 35 V
auf Bestellung 450 Stücke:
Mindestbestellmenge: 23
auf Bestellung 29 Stücke:
auf Bestellung 259 Stücke:
TAJA474K035RNJ TAJ.pdf
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 35 V