Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJA685M010HNJ
TAJA685M010HNJ
TAJA685M010HNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 6.8uF 10V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 4 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJA685M010HNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 10V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote TAJA685M010HNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJA685M010HNJ TAJA685M010HNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJA685M010HNJ TAJA685M010HNJ Hersteller : Kyocera AVX AVXC_S_A0011957049_1-2538439.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 6.8uF 20%