Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJA686K004RNJ
TAJA686K004RNJ
TAJA686K004RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 68uF 4V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 1.5 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 54000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJA686K004RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 68UF 10% 4V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJA686K004RNJ TAJA686K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 68uF 4V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 1.5 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
TAJA686K004RNJ TAJA686K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 68uF 10%
Mindestbestellmenge: 3
TAJA686K004RNJ TAJA686K004RNJ Hersteller : AVX taj-776811.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 68uF 10%
TAJA686K004RNJ TAJA686K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 68UF 10% 4V 1206
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 4 V