Produkte > KYOCERA AVX > TAJB105K035RY
TAJB105K035RY
TAJB105K035RY KYOCERA AVX
catalogue_TAJ_CECC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 1uF 10%
auf Bestellung 978 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJB105K035RY KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 10% 35V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TAJB105K035RY
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJB105K035RY TAJB105K035RY Hersteller : KYOCERA AVX Components cataloguetajcecc.pdf Cap Tant Solid 1uF 35V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJB105K035RY TAJB105K035RY Hersteller : KYOCERA AVX catalogue_TAJ_CECC.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 35V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V