Produkte > KYOCERA AVX > TAJB226K020RNJV
TAJB226K020RNJV
TAJB226K020RNJV KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 20V 1411
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 663 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJB226K020RNJV KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 20V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJB226K020RNJV TAJB226K020RNJV Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 22uF 10% 1210 ES R = 1.8 Ohm
auf Bestellung 5340 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
TAJB226K020RNJV TAJB226K020RNJV Hersteller : KYOCERA AVX Components 2352987915187955taj.pdf Cap Tant Solid 22uF 20V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 (1%FR) 1.8 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJB226K020RNJV TAJB226K020RNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 20V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V