Produkte > KYOCERA AVX > TAJB226M010TNJ
TAJB226M010TNJ
TAJB226M010TNJ Kyocera AVX
TAJ_AUTO.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 22uF 20% 1210 ES R= 2.4 Ohm
auf Bestellung 3293 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJB226M010TNJ Kyocera AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 10 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote TAJB226M010TNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJB226M010TNJ TAJB226M010TNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components tajauto.pdf Cap Tant Solid 22uF 10V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2.4 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJB226M010TNJ TAJB226M010TNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Capacitor: tantalum; 22uF; 10VDC; SMD; B; 1210; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: SMD
Case: B
Case - inch: 1210
Case - mm: 3528
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 180mm