Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJB226M020RNJV
TAJB226M020RNJV
TAJB226M020RNJV KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 20V B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.8 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJB226M020RNJV KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 22UF 20% 20V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Weitere Produktangebote TAJB226M020RNJV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJB226M020RNJV TAJB226M020RNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 20V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V